Для вирішення долі ПТУ планують залучати бізнесменів

Освіта
Юлія Обелець6 травня 2016 о 09:31673 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Для вирішення долі ПТУ планують залучати бізнесменів
У МОН для додаткового фінансування та модернізації галузі професійно-технічної освіти хочуть залучати бізнесменів.

Для вирішення долі ПТУ планують залучати бізнесменівля вирішення долі ПТУ планують залучати бізнесменів. Фото – www.postfactum.ks.ua

Питання професійно-технічної освіти – одне із нагальних для Міністерства освіти і науки України, яке мають вирішити у 2016 році. Таку позицію МОН зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час засідання Кабінету Міністрів України 5 травня 2016 року.

Як йдеться на Урядовому порталі, Міністерство освіти і науки України веде роботу з органами місцевого самоврядування по розробці регіональних планів модернізації системи професійно-технічної освіти. Міністр зазначила, що зараз триває аналіз по кожному місту обласного значення щодо його можливостей фінансування галузі на місцевому рівні..

– Оскільки вперше немає державного замовлення, важливо, щоб на початок нового навчального року органи місцевого самоврядування зробили регіональне замовлення. У випадках з професіями національного значення ми зобов’язані визначитись з об’ємами фінансування з державного бюджету, - зазначила Лілія Гриневич.

Міністр також повідомила, що для дофінансування та модернізації галузі професійно-технічної освіти планується залучати представників бізнесу.

Окрім того, МОН спільно із Міністерством фінансів України ведуть активну співпрацю по виробленню системного підходу щодо професійно-технічної освіти, який буде у бюджетному кодексі 2017 року та у новій редакції закону «Про професійну освіту».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter