Відомі строки вступної кампанії у виші

Освіта
Надія Труш13 липня 2015 о 14:141133 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Відомі строки вступної кампанії у виші
Абітурієнти мають право подати документи у 5 вишів.

Відомі строки вступної кампанії у вишіВідомі строки вступної кампанії у виші. фото gazeta.lviv.ua

Крім того, майбутні студенти мають право подаватися на три спеціальності в кожному з вишів (максимум 15 спеціальностей).

Дати прийому документів та проведення іспитів (творчих конкурсів)

Вступна кампанія 2015 року розпочинається 10 липня. Із цього дня вищі навчальні заклади України починають приймати від абітурієнтів документи для вступу.

Прийом документів у осіб, які для вступу на навчання повинні проходити творчі конкурси у вищих навчальних закладах, закінчується 24 липня. Самі ж творчі конкурси проводяться в кілька сесій з 21 липня до 31 липня.

Прийом документів у осіб, які повинні складати вступні іспити або проходити співбесіду у вищих навчальних закладах, закінчується о 18 годині 24 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться починаючи з 25 липня до 31 липня.

Прийом документів в усіх інших абітурієнтів, які вступають у ВНЗ на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання, закінчується о 18 годині 31 липня.

Прийом заяв та документів від осіб, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, закінчується 24 липня. Вступні екзамени проводяться з 25 липня до 31 липня 2015 року.

Прийом документів від осіб, які вступають на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста або ступеня бакалавра за скороченими програмами відповідно до пунктів 3, 5 розділу III Умов прийому до вищих навчальних закладів закінчується о 18.00 годині 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

Строки прийому заяв та документів на навчання за вечірньою і заочною формами навчання визначаються правилами прийому вищого навчального закладу, тривалість прийому документів - не більше одного місяця. Зарахування проводиться не пізніше ніж через 15 днів після завершення прийому заяв та документів, протягом яких проводиться конкурсний відбір.

Строки вступної кампанії на навчання за ступенем магістра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (на основі базової або повної вищої освіти) визначаються правилами прийому вищого навчального закладу.

Строки формування рейтингових списків та зарахування

Рейтинговий список вступників, які вступають для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та ступеня бакалавра, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, оприлюднюється не пізніше 12.00 години 4 серпня.

Рейтинговий список формується на підставі визначених вступником пріоритетних спеціальностей.

Вибір вступниками місця навчання здійснюється відповідно до зазначених пріоритетів до 18.00 години 8 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за державним замовленням відбувається не пізніше 12.00 години 10 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб (контракт) відбувається не пізніше 17 серпня.

До теми: Міносвіти змінило умови вступної кампанії

За матеріалами osvita.ua


Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter