Благодійна організація допоможе студентам пройти практику

Освіта
Ольга Матвієнко18 квітня 2015 о 12:141344 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Благодійна організація допоможе студентам пройти практику
Студенти зможуть пройти практику в благодійній організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги».

Благодійна організація допоможе студентам пройти практикуСтудентам пропонують пройти практику в благодійній організації. Фото – vk.com

Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков зазначив, що не завжди студент може самостійно знайти місце, де можна проходити практику, яка є обов’язковою умовою навчання в навчальному закладі, тому організація вирішила цьому посприяти.

– Всім ми допомогти не маємо можливості, але студентів до 20 зможемо взяти на практику в ПОБО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» для участі в реалізації благодійних проектів на території міста Полтава. – повідомили в благодійній організації. – Практична робота буде носити організаційно-розпорядчий характер (скриньки із коштами збирати не треба буде) з оформленням дозвільно-погоджувальних документів, які вимагає надати навчальний заклад.

Перевага буде надаватися студентам спеціальностей:

– «Менеджмент організацій»;

– «Управління проектами»;

– «Психологія»;

– «Соціальна робота».

Відбір кандидатів буде тривати на конкурсній основі, шляхом направлення розгорнутого резюме на адресу: hospice.poltava@mail.ru до 01.05.2015 року.

До теми: Графік ЗНО-2015: основна та додаткова сесії

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter