У Полтаві безкоштовно вчать надавати першу допомогу, вже 300 студентів пройшли навчання

Новини медицини
Валентина Зайченко5 квітня 2014 о 15:322807 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві безкоштовно вчать надавати першу допомогу, вже 300 студентів пройшли навчання
Усі бажаючі студенти не медичних вишів можуть навчатися у спеціалістів надавати першу медичну допомогу безкоштовно.

У Полтаві безкоштовно вчать надавати першу допомогу вже 300 студентів пройшли навчання

За ініціативою органу студентського самоврядування Української медичної стоматологічної академії Студентський парламент, та потужної підтримки адміністрації академії, на базі навчального закладу проводиться курс лекцій та практичних занять з надання першої невідкладної медичної допомоги.

Метою курсу є підвищення рівня знань та вмінь молодих людей про те, як надавати медичну допомогу в надзвичайних ситуаціях. У програму занять входить вивчення теоретичних основ надання невідкладної допомоги, та оволодіння усіма необхідними в екстремальних умовах практичними навиками.

Тренінг проводиться співробітниками кафедр загальної хірургії (зав. кафедри проф.. Ліганенко О.В.), хірургічних хвороб стоматологічного факультету (зав. кафедри проф.. Малик С.В.), травматології, ортопедії (зав. кафедри Пелипенко О.В.), анестезіології та інтенсивної терапії (зав. кафедри д. мед. наук Шкурупій Д.А.).

Тренінги проводяться на базі медичних закладів міста, а саме у Полтавській обласній клінічній лікарні, у Пренатальному центрі ПОКЛ та у Першій міській клінічній лікарні.

Студенти усіх ВНЗ міста Полтави активно відгукнулися на пропозицію та вже пройшли навчання більше 300 учасників. Курс розрахований на широку аудиторію студентів не медичних профілів навчання та передбачає оволодіння спектром усіх необхідних навичок дії у надзвичайних ситуаціях.

Реєстрація за тел. 066 700 59 25

Інформацію надав Дмитро Каплун, студент медичної академії, член ініціативної групи.

Читайте також: У Полтаві - акція: безкоштовна консультація у лікарів різного профілю