Рада заборонила телепродаж лікарських препаратів і медтехніки

Новини медицини
Юлія Обелець6 червня 2014 о 10:201199 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Рада заборонила телепродаж лікарських препаратів і медтехніки
Рада заборонила телепродаж лікарських препаратів, що відпускаються за рецептом, а також медичної техніки, методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, застосування яких вимагає спеціальні медичні знання і підготовку.

Рада заборонила телепродаж лікарських препаратів і медтехнікиРада заборонила телепродаж лікарських препаратів. Фото webgorlovka.com.ua

За відповідний законопроект №0940 в цілому проголосували 229 депутатів при мінімально необхідних 226, пише Українська правда

Згідно з документом, основним завданням законопроекту є приведення законодавства України у відповідність з Європейською конвенцією про транскордонне телебачення.

Документ визначає термін "телепродаж" як такий, що транслює по телебаченню пропозицію укласти договір купівлі-продажу по певному товару, який повинен містити необхідну доступну та достовірну аудіовізуальну інформацію про товар, який пропонується.

Законопроект також передбачає, що час, що відводиться на рекламу і телепродаж, не може перевищувати 15% (а під час процесу - 20%) фактичного добового обсягу мовлення телекомпанії, а також, що частка реклами та телепродаж протягом години (60 хвилин) фактичного мовлення не повинна перевищувати 20% (і 25% під час виборного процесу).

Пропонується також заборонити спонсорування теле- і радіопередач з використанням будь-яких посилань на лікарські препарати, що відпускаються за рецептом, а так само медичну техніку, методи профілактики, діагностики, лікування і реабілітації, застосування яких вимагає спеціальні медичні знання і підготовку.

Позначення:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter