Полтавські медики отримали 44 «швидких»

Новини медицини
Ольга Матвієнко20 травня 2014 о 14:001752 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські медики отримали 44 «швидких»
Службі екстреної медичної допомоги вручили нові автомобілі.

Полтавські медики отримали 44 «швидких»Медики отримали 44 "швидких". Фото з офіційного сайту Полтавської обласної ради

Першу партію «швидких» медики Полтавщини отримали ще в грудні 2013 року. Тоді говорили про виділення коштів із державного бюджету для купівлі наступної партії. Їх і вручили 20 травня, повідомили у Полтавській обласній раді.

44 нових автомобіля укомплектовані найсучаснішим обладнанням: електрокардіографами, пульсометрами, глюкометрами, а також кардіологічним та реанімаційним обладнанням – дефібриляторами, кардіомоніторами, кисневими апаратами та іншим.

Полтавські медики отримали 44 «швидких»25 швидких медики отримали ще у грудні 2013 року, а 8 травня кілька машин передали у Кременчуці. Фото з офіційного сайту Полтавської облради

У таких машинах і пацієнти, і лікарі почуватимуться комфортно, адже вони обладнані кондиціонерами та автономними обігрівачами.

На церемонії вручення були присутні голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук та голова Полтавської облради Петро Ворона, керівник департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак. Останній повідомив, що у майбутніх планах – до оснастити єдину диспетчерську службу та обладнати усі автівки GPS-навігаторами.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter