Звернення Президента з нагоди Дня хрещення Київської Русі

Новини
Надія Труш28 липня 2014 о 18:461005 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Звернення Президента з нагоди Дня хрещення Київської Русі
День Хрещення Київської Русі – державна пам'ятна дата в Україні на честь Хрещення Русі, відзначається щорічно 28 липня, у день пам'яті святого князя Володимира.

Звернення Президента з нагоди Дня хрещення Київської РусіПетро Порошенко. фото uk.wikipedia.org

На офіційному сайті Президента України Петра Порошенка опублікували звернення з нагоди цієї дати. Пропонуємо ознайомитися з нею:

– Дорогі співвітчизники! Дозвольте привітати Вас із знаменним для всіх нас святом - Днем Хрещення Руси–України. 1026 років тому князь Володимир охрестив наших пращурів, зробив християнство державною релігією і через це увійшов в історію та нашу свідомість як Великий і Рівноапостольний. Збулося пророцтво Святого Апостола Андрія Первозваного: «На цих горах засяє благодать Божа, і буде місто велике, і церков багато воздвигне Бог». Київська Свята Софія та львівський собор Святого Юра, Києво-Печерська лавра та бахчисарайський Успенський монастир, численні храми древнього Чернігова та донецько- святогірська Свято-Успенська лавра – це символи глибокої віри українців у Воскреслого Христа. З часів Володимирового Хрещення Україна є невід'ємною частиною християнської європейської цивілізації. Але Володимир обрав для нас не лише релігію, але й політичний вектор. Вже Володимирового сина Ярослава Мудрого назвали тестем Європи – настільки швидко наша держава інтегрувалася в європейський простір. Золотоверхий Київ став серцем нашої держави. Величні дзвони та високі хрести його храмів спонукали наших пращурів боронити незалежність країни. І нас надихають. Згадаймо й помолімося за здоров’я та многая літа тих, хто захищає державу, хто утверджує золотий Володимирів тризуб на українському Донбасі. Нехай Господь їх береже та укріпляє, надає сил. Повинні сьогодні згадати і всіх тих, хто загинув за нас із вами, за Україну. Помолитися і за душі загиблих героїв, і за душі мирних громадян, земне життя яких передчасно обірвалося з вини бойовиків-терористів. Нехай Господь по молитвах святого рівноапостольного князя Володимира Хрестителя береже Україну та всіх нас! Слава Ісусу! Слава Україні! – звернувся Петро Порошенко.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter