Якщо завтра вибори. У кого з відомих полтавців є шанс перемогти

Новини
Таня Цирульник10 квітня 2015 о 14:213716 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Якщо завтра вибори. У кого з відомих полтавців є шанс перемогти
Дату місцевих виборів ще не призначили, але експерти уже почали готувати обережні прогнози про те, хто може перемогти у цих перегонах.

Якщо завтра вибори. У кого з відомих полтавців є шанс перемогтиХто наступним отримає таке ж посвідчення міського голови - уже беруться прогнозувати аналітики.

Аналітик Діонісій Каплін назвав трійку полтавських лідерів, які мають усі шанси виграти вибори мера.

– У Полтаві є кілька діячів, які згодом можуть стати кандидатами в мери. Сьогодні є дуже непогані шанси у трьох людей. Це – Сергій Каплін, Юрій Бублик і Лев Жиденко, – коментує Діонісій Каплін.

За словами аналітика, попри ймовірну велику прихильність виборців, Сергій Каплін та Юрій Бублик швидше за усе не проміняють депутатські мандати на крісло мера. Тож найбільше шансів сьогодні у Лева Жиденко.

– Лев Жиденко зі своїм проектом «Нова Полтава» робить те, чого не роблять всі інші. «Нова Полтава» окрім присутності в інформаційній сфері, працює і в полі, тобто, налагоджує зворотний зв’язок зі своїм потенційним виборцем. Лев Жиденко створює соціальну мережу навколо своєї організації. Для прикладу: захід на початку квітня, коли у одному залі зібрали учасників понад 500 дворів (обговорювали проведення загальноміського прибирання-Толоки – примітка авт.). Цей факт показує, що платформа наблизилася до виборця. «Нова Полтава» домоглася цим більшого, ніж попередньою своєю роботою. Ніхто так не працює і будь-який з конкурентів відстає як мінімум на місяць. Лев Жиденко добився того, що про нього говорять. Якщо йому вдасться зберегти і налагодити швидку, реальну роботу з цією мережею, то він матиме всі шанси на перемогу.