Як Полтавщина підтримує виведених з Криму військових

Новини
Таня Цирульник8 квітня 2014 о 16:002147 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Як Полтавщина підтримує виведених з Криму військових
Кримські військові отримали допомогу від полтавського автомайдану.

Як Полтавщина підтримує виведених з Криму військовихПолтавці спілкуються з військовими з Криму. Фото Олега Решетило

Цього разу ГО «Полтавський автомайдан» організував допомогу військовій частині, виведеній з Криму, яка наразі дислокується в польових умовах у Чернігівській області.

Під керівництвом голови ГО Андрія Баранова були знайдені особи, які здатні профінансувати потреби військових, та здійснена безпосередня доставка необхідного до місця дислокації військової частини.
Активісти «Майдан SOS» звернулися до полтавських автомайданівців з проханням допомогти військовим раціями. Надати підтримку зголосився директор агрооб’єднання фермерських господарств «Еліта» Леонід Непийпа (який вже допомагав разом з автомайданом запчастинами для кременчуцького полку). Цього разу агрооб’єднанням було закуплено рацій на 15 тисяч гривень.
Як з’ясувалося згодом, не лише рації вкрай необхідні військовим, але й харчі. Оскільки, як повідомив командир частини у розмові з Олегом Решетило, до всіляких круп, які є у їх розпорядженні зараз, військовослужбовцям взагалі нічого додати більше. Нічого м’ясного, рибного, ніяких консервів не було. Більше того, організація, яка за умовами мала забезпечувати доставку хліба, лише на 12-ий день перебування військових у лісі виконала свої зобов’язання.
Сергій Вовк та Віталій Непийпа, представники бізнесу, які приймали участь у доставці рацій військовим у Чернігівську область, відреагували одразу. У місцевих супермаркетах були придбані м’ясні та рибні консерви та інші харчі на 7 тисяч гривень.
В ході розмови виявилися й інші проблеми даної частини, у якій нині перебуває близько 60 військових. Проблему з дровами, наприклад, допомагають вирішувати місцеві жителі. Взагалі, військовослужбовці жалілися, що результатів від підвищення заробітних плат та зібраних всією Україною коштів на підтримку військових вони поки що не відчувають. Будемо сподіватися, що це лише поки.

Автор: Вікторія Родічева

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter