Випускникам полтавських інтернатів заборгували більше мільйона

Новини
Юлія Обелець19 січня 2015 о 14:57607 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Випускникам полтавських інтернатів заборгували  більше мільйона
Прокуратура пред’явить позови в інтересах випускників інтернатів, яким не виплатили понад мільйон гривень.

Випускникам полтавських інтернатів заборгували більше мільйонаВипускникам полтавських інтернатів заборгували більше мільйона. Фото tsn.ua

Всупереч законодавчим вимогам, випускники навчальних закладів із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, не забезпечувались за рахунок навчального закладу або відповідної установи одноразовою грошовою допомогою в розмірі не менше шести прожиткових мінімумів для осіб відповідного віку.

– Випускникам надавалась допомога відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року. Ці суми становили від 42 грн. до 2,5 тис. грн. Проте одноразова грошова допомога в розмірі не менше шести прожиткових мінімумів (від 7 тис. 260 до 7 тис. 716 грн.) відповідно до вищезгаданого закону не виплачувалась, – повідомила Галина Скотаренко, повідомила начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури області.

За підрахунками прокуратури, 166 випускникам інтернатних закладів 2013-2014 років не виплачено понад мільйон гривень.

В інтересах дітей прокурорами міст та районів області до адміністрацій навчальних закладів пред’явлено 28 позовів, із них 14 судами вже розглянуто та задоволено. Нині готується ще близько 100 позовних заяв.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter