Відкриття пам'ятника Мазепі: на Росії обурені

Новини
Андрій Іванов8 травня 2016 о 11:111922 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Відкриття пам'ятника Мазепі: на Росії обурені
Кілька чиновників Російської Федерації висловили своє ставлення до відкриття пам'ятника гетьману в Полтаві.

Відкриття пам'ятника Мазепі: на Росії обуреніФото Андрія Іванова

– Єдине, що працює справно на Україні завдяки політиці Порошенко, це крематорій для знищення гідності та історичної правди, – заявила голова комітету Держдуми РФ з безпеки та протидії корупції Ірина Ярова

Вона заявила, що відкриття в Полтаві пам'ятника гетьману Івану Мазепі виглядає як зрада президентом Петром Порошенко українського народу. Порошенко відкрив у Полтаві пам'ятник Мазепі Порошенко відкрив в суботу пам'ятник Мазепі, оголосивши цю подію явищем «загальнонаціонального масштабу».

– Єдине, що працює справно на Україні завдяки політиці Порошенко, це крематорій для знищення гідності та історичної правди, – заявила Ярова, слова якої призводить її прес-служба. – І пам'ятник Мазепі, і чергова, як кажуть на Україні, брехня на адресу Росії, невдало вкинута через ООН - все це, особливо, напередодні Дня Великої Перемоги, виглядає як особиста зрада Порошенко українського народу. Під час відкриття пам'ятника Порошенко підкреслив, що «замість російської анафеми Івану Мазепі належить справжня українська слава».

– Саме тому сьогодні важливо раз і назавжди відновити історичну правду і берегти її як вагому складову нашої ідентичності, – додав він.

Офіційний представник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін прокоментував відкриття пам'ятника Мазепі в своєму мікроблозі.

- Символічно, що саме в пасхальний тиждень Порошенко відкриває пам'ятник Іуді. Яка країна, такі й герої ..., - написав він, оцінюючи той факт, що Порошенко назвав відкриття пам'ятника Мазепі подією «загальнонаціонального масштабу», яке стане «символом опору Росії».

Читайте також: Подія, яку чекали протягом десятиліття: у Полтаві відкрили пам’ятник Мазепі

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter