В Кадетському корпусі презентували нову серію нашумілого мультика Mr. Freeman (фото)

Новини
Костянтин Корягін2 червня 2014 о 10:001915 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Кадетському корпусі презентували нову серію нашумілого мультика Mr. Freeman (фото)
Подивитися 60 серію зібралося близько 150 чоловік, переважно молодь

Mr. Freeman - головний персонаж серії анімаційних роликів, які завоювали неабияку популярність в Інтернеті . Основний зміст роликів — монологи, що в жорсткій формі критикують спосіб життя сучасної людини.

В Кадетському корпусі презентували нову серію Mr Freeman

Сенс роликів доволі революційний, можливо тому захід і пройшов в покинутому Кадетському корпусі, який, в останній час став "пристанищем" для революційної творчості.

Подивитися юбілейну, 60 серію, прийшло близько 150 чоловік. Багато з них - студенти, та були люди як старше, так і молодше.

Показ розпочався близько 18 години. Спочатку продемонстрували публіці нарізку зі старих роликів, потім вже спробували показати нову серію. Та через проблеми з технікою, це вийшло не з першого разу. Спершу вимкнувся генератор, потім відео почало зависати. Та організатори вирішили ці проблеми і люди змогли побачити те, заради чого вони зібралися.

В Кадетському корпусі презентували нову серію Mr Freeman

Хоча в соцмережах попередили, що треба взяти з собою якусь підстилку, дехто не знайшов нічого вдома. Тому організатори роздавали простирадла вже на місці.

Також, в кращих традиціях революційних заходів, дівчата пропонували чай, який наливали з 5-літрових пляшок.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter