Куди постачає продукцію Полтавщина

Новини
Надія Труш7 листопада 2014 о 17:17986 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Куди постачає продукцію Полтавщина
41% експорту товарів Полтавщини йде до країн Європейського Союзу.

Такі дані опублікували на офіційному сайті Полтавської облдержадміністрації.

Частка торгівлі з країнами Європейського союзу збільшилася майже вдвічі. Про це на засіданні регіонального Клубу реформ, що проходило в рамках проекту «Синергія в дії», повідомив Дмитро Орлов, в.о. керівника Департаменту економічного розвитку Полтавської облдержадміністрації.

За його словами, зовнішньоторговельний оборот області з країнами ЄС знаходиться на рівні 803 мільйонів доларів США. Частка експорту становить 614 мільйонів доларів США, імпорту – 18.

Полтавщина підтримує торгівельні зв’язки з 27 країнами-партнерами ЄС. Найбільше продукції постачає до Австрії – 36%, Німеччини – 15%, Словаччини – 14%, Чехії – 12%.

Зростає об’єм експорту рослинництва та продуктів харчування. Імпортованої ж продукції найбільше надходить з Німеччини – 36%. Поряд ідуть Австрія – 11% та Нідерланди – 10%. До групи найпопулярніших товарів, що надходять з інших країн відносяться: машини, обладнання та механізми, електротехнічне обладнання; продукція хімічної промисловості.

Також Дмитро Орлов повідомив, що протягом І півріччя 2014 року в економічну галузь Полтавщина залучено 38, 7 млн. дол. США іноземних інвестицій.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter