Укрпошта випустила серію конвертів "Героям слава!"

Новини
Ольга Правденко9 грудня 2014 о 12:481005 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Укрпошта випустила серію конвертів "Героям слава!"
До Дня Збройних Сил України Укрпошта разом з Міністерством оборони та Національною гвардією України започаткували випуск серії художніх маркованих конвертів під назвою «Героям Слава!»

Укрпошта випустила серію конвертів фото з сайту ukrposhta.com

На перших чотирьох конвертах зображені чоловіки, які загинули в зоні АТО, та яким присвоєно звання Героя України – генерал-майор Сергій Кульчицький, полковник Тарас Сенюк, підполковник Костянтин Могилко і старший лейтенант Євгеній Зеленський, – повідомляється на сайті "Укрпошти".
Герої неоголошеної війни віком від 23 до 51 року пішли з життя захищаючи свою Батьківщину. Наймолодший з «героїчного квартету» був Євгеній Зеленський, який ціною власного життя забезпечив відхід 4 бійців своєї групи.

Генерал Сергій Кульчицький та ще 11 військових героїчно загинули внаслідок потрапляння снаряду терористів у їхній гвинтокрил МІ-8 неподалік гори Карачун.
Тарас Сенюк служив командиром 1-го аеромобільно-десантного батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України. 3 червня 2014 р. загинув під час нападу бойовиків на колону сил АТО, яка рухалася з Ізюма в район Слов'янська. Напад був відбитий, але з великими втратами.
Костянтин Могилко командир екіпажу транспортного літака АН-30Б, що здійснював спостережний політ у зоні АТО був збитий 6 червня 2014 р. над Слов'янськом. Коли літак почав падати на житлові квартали Слов'янська, пілот, ціною власного життя, скерував його за межі міста.
Дизайн конвертів розробив художник-графік, член Експертної ради Національного банку України Володимир Таран, який вже знайомий багатьом поціновувачам філателістичної продукції за художньою поштовою маркою «За честь! За славу! За народ!».
Тираж кожного конверта складає – 400 тис. прим. Вартість – 2,35 грн. Конверти будуть представлені в кожному поштовому відділенні.

Читайте також: полтавські студенти написали листвіки сиротам.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter