Україні нададуть зброю 5 країн НАТО

Новини
Юлія Обелець7 вересня 2014 о 15:481399 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Україні нададуть зброю  5 країн НАТО
На саміті НАТО домовились про постачання до України сучасного озброєння та військових радників.

Україні нададуть зброю 5 країн НАТОУкраїні нададуть зброю 5 країн НАТО. Фото tsn.ua

Про це заявив радник президента України, лідер партії "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко, повідомляє Українська правда.

– На саміті НАТО було досягнуто домовленостей про західних військових радників і постачання сучасної зброї із США, Франції, Італії, Польщі, Норвегії", - зазначив Луценко. АТО виявила серед офіцерів, добровольців і волонтерів нових командирів і організаторів у військах. Це дає можливість не тільки будівництва армії нового взірця, але й реального, немітингового приєднання до НАТО.

Як відомо, в інтерв'ю ВВС президент Петро Порошенко зазначив, що країни НАТО вперше запропонували Україні високоточну зброю не для того, щоб Україна змогла перемогти в цій конкретній війні, а щоб створити на українській території європейську систему безпеки, оскільки "це війна не тільки України".

До слова, у Полтаві днями створили новий батальйон «Лтава». Нині вирішується питання його формування, озброєння в тому числі.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter