Учасники хору «Калина» зібрали 10 тисяч гривень для правоохоронців-учасників АТО

Новини
Наталія Сіробаб16 жовтня 2014 о 10:52891 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Учасники хору «Калина» зібрали 10 тисяч гривень для правоохоронців-учасників АТО
До очільника полтавської міліції Івана Корсуна завітав керівник Українського народного хору «Калина» Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, професор Григорій Левченко.

Учасники хору «Калина» зібрали 10 тисяч гривень для допомоги правоохоронцям, які перебувають на СходіФото з сайту mvs.gov.ua (2 шт.)

Григорія Семеновича делегував студентський колектив хору, аби допомогти правоохоронцям, які беруть участь у зоні АТО. Про це йдеться на сайті УМВС області. Виявилось, що «калиняни» зібрали 10 тисяч гривень і хочуть придбати найнеобхідніше для чоловіків, які відбувають службу на Сході країни.

Поспілкувавшись із керівництвом УМВС, Григорій Левченко зазначив, що на зібрані кошти учасники хору куплять 20 комплектів одягу для бійців, які вручать до наступної ротації особового складу. Іван Корсун щиро подякував керівникові «Калини» та студентству за підтримку.

Учасники хору «Калина» зібрали 10 тисяч гривень для допомоги правоохоронцям, які перебувають на Сході

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter