У ЦВК наголошують, що на довиборах 17 липня можуть виникнути проблеми

Новини
Юлія Обелець11 липня 2016 о 18:21695 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У ЦВК наголошують, що на довиборах 17 липня можуть виникнути проблеми
На довиборах на семи одномандатних округах 17 липня можуть виникнути проблеми в підрахунку голосів.

У ЦВК наголошують, що на довиборах 17 липня можуть виникнути проблемиУ ЦВК наголошують, що на довиборах 17 липня можуть виникнути проблеми. Фото – dostyp.com.ua

Цей тиждень пленарний, протягом цього тижня депутатам ніщо не забороняє проголосувати закон, який вже є у парламенті щодо виділення додаткових коштів на проведення виборів. Треба було це рішення приймати ще давніше, це не питання фінансування членів ЦВК, секретаріату. Це питання роботи окружних дільничних комісій, – зазначив Андрій Магера, заступник голови Центральної виборчої комісії. Про це йдеться на Українській правді.

На запитання, що буде у випадку, якщо Верховна Рада не прийме законопроект, заступник голови ЦВК відповів:

– Будемо звертатися до Кабміну, можливо резервний фонд Кабміну може вирішити цю проблему. Я не знавець бюджетного законодавства, але потрібно шукати шляхи вирішення. Чи є загроза зриву? - Скажемо так, це не сприяє належній організації в день виборів і підрахунку голосів.

До речі, СБУ перевірятиме порушення у 151 окрузі

Раніше Магера заявляв, що довибори до Верховної Ради по семи округах, які призначено на 17 липня, можуть бути зірвані. За його словами, виділених для проведення довиборів 12,5 мільйонів гривень не вистачає, і у депутатів залишається один пленарний тиждень у червні для того, щоб знайти додаткові кошти.

До теми – Проміжні вибори: білборди кандидатів позаклеювали та облили фарбою (ФОТО)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter