У Полтаві зростуть ціни на тепло для бюджетних установ

Новини
Ольга Матвієнко23 грудня 2014 о 10:431350 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві зростуть ціни на тепло для бюджетних установ
ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» повідомляє про намір здійснити зміну тарифів на послуги теплопостачання.

У Полтаві зростуть ціни на тепло для бюджетних установ та підприємцівУ Полтаві зросте вартість теплопостачання для бюджетних установ. Фото – clubstroitel.com

Ціна на обігрів одного квадратного метра площі приміщень зросте з 29,28 гривень до 32,94 гривень. Про підвищення тарифів на теплопостачання повідомили на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Підвищення ціни на тепло стосуватиметься організацій, що фінансуються з державного і місцевого бюджетів, а також промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання.

– ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» опалює об’єкти соціальної сфери м. Полтави – лікарню, школу, дитячий садок та інші об’єкти соціально-виробничого призначення. Реалізація теплової енергії відбувається за тарифами, встановленими рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 16.10.2014 № 148, у розмірі 1220,4 гривні за 1 Гкал теплової енергії, 29,28 гривень за квадратний метр опалювальної площі в місяць протягом опалювального періоду, 66,6 гривень за підігрів одного кубометра води, – йдеться у повідомленні.

З часу введення в дію тарифів збільшилася вартість основної складової виробництва теплової енергії – природного газу для бюджетних організацій та інших споживачів. Більш ніж 23% збільшення ціни на природний газ приводить до необхідності коригування індивідуальних складових витрат, за якими відбулися цінові зміни у розрахунку планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг.

У результаті проведеного коригування вартість газу в собівартості виробництва теплоенергії для бюджетних організацій та інших споживачів становить 84,69 %, електроенергії 7,84 %, води 0,86 %, заробітна плата з нарахуваннями 2,96 %, амортизація 0,43 %, матеріальні та накладні витрати 3,22 %. У тариф включено 20 % податку на додану вартість.

Відтак вартість опалення та підігріву води буде становити: за 1 Гкал – 1440 гривень, за 1 м2 (в опалювальний період) – 32,94 гривень, підігрів води за 1 м3 – 76,5 гривень.

Споживачів теплової енергії від котельні товариства просять із розумінням віднестися до ситуації, що склалася. Керівників установ та організацій попереджають про необхідність передбачити у фінансових планах на 2015 рік додаткові кошти на розрахунки з ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод» за послуги з опалення, щоб не допустити заборгованості за отримане тепло.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 05.01.2015 на адресу ПАТ «ПТМЗ»: м. Полтава, вул. Зіньківська, буд. 6.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter