У Полтаві замінять один із колекторів 80-х років

Новини
Ольга Матвієнко26 березня 2014 о 17:111580 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві замінять один із колекторів 80-х років
Ремонтні роботи із заміни близько 80 метрів колектора вже розпочали у мікрорайоні «Левада».

У Полтаві замінять один із колекторів 80-х роківНа "Леваді" в Полтаві замінять 800 метрів колектору (фото – www.vn.mns.gov.ua)

Як повідомляють у прес-службі КП «Полтававодоканал», колектор із залізобетонних

труб був прокладений ще у 80-ті роки. У ході ремонтних робіт замінять також два каналізаційні колодязі і замість них поставлять чотири нові.

Роботи проходять зараз неподалік будинку по вулиці Вавілова, 13/42. Заміна труб ускладнюється тим, що вони пролягають на глибині 5 метрів і перетинаються з іншими комунікаціями.

Зараз у роботі задіяні провідні фахівці підприємства та спеціалізована техніка: екскаватори, машина з гідродинамічним обладнанням, мулосмоктувальний автомобіль. Крім того встановлений тимчасовий обвідний каналізаційний колектор, який перекачує стоки повз ділянку з ремонтними роботами.

Довідка: Більшість колекторів у Полтаві побудували у 60-80-х роках минулого сторіччя із залізобетону. Аналіз причин виникнення аварій на колекторах показав, що основна з них – сульфатно-газова корозія, яка руйнує, «вилужує» в’яжучу складову бетону. Як наслідок – просідання ґрунту і утворення так званих «провалів».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter