У Полтаві відкриють кіноклуб медіа-просвіти з прав людини

Новини
Надія Труш11 листопада 2014 о 14:001162 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві відкриють кіноклуб медіа-просвіти з прав людини
15 листопада о 13.00 за адресою Соборний майдан, 15 у приміщенні Полтавської філії Суспільної служби України відбудеться відкриття кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.

У Полтаві відкриють кіноклуб медіа-просвіти з прав людини

Кіноклуб діятиме на базі Клубу документального кіно «Вертикаль» та буде входити до всеукраїнської мережі кіноклубів медіа-просвіти з прав людини Docudays UA.

Клуб має унікальну можливість проводити покази документальних фільмів колекції Міжнародного фестивалю Docudays UA протягом року.

Після прес-конференції відбудеться презентація кіноклубу, перегляд документального фільму «Коли-небудь ми станемо щасливими» (режисер Павел Височанські, Польща) та обговорення піднятих у фільмі проблем.

Захід проводитимуть: Тетяна Білоброва, координатор Мандрівного фестивалю Docudays UA в Полтаві та області; Ольга Скрипник, координатор проекту «Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA».

Метою діяльності мережі кіноклубів є формування цінностей прав людини, розвиток критичного мислення, підвищення правової грамотності та естетичне виховання. Кіноклуби створюються в рамках реалізації проекту «Кампанія за права людини в Україні з використанням інструментів Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA» за підтримки Європейського Союзу, а також Посольства Королівства Нідерланди та Національного фонду на підтримку демократії (США).

Контактна особа: Тетяна Білоброва, +38 (066) 159 09 60, tania8383@gmail.com

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter