У Полтаві транслюватимуть соціальні ролики, які підготує місцева молодь

Новини
Юлія Обелець2 квітня 2014 о 11:12954 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві транслюватимуть соціальні ролики, які підготує місцева молодь
Конкурс соціальної реклами «Не мовчи» шукає таланти серед молоді.

Молодь обласного центру може зняти соціальну відеорекламу, яку потім транслюватимуть на телеканалі «Лтава» та покажуть на великому екрані в центрі міста.

У Полтаві транслюватимуть соціальні ролики, які підготує місцева молодь

З пояснень Анатолія Павленка, начальника Управління у справах сім'ї та реалізації молодіжної політики, обмежень вікових не дають. Під словом молодь мають на увазі учнів, студентів, громадські організації, творчі групи.

Конкурс проходитиме у двох номінація, в яких і оберуть переможців. А саме:

– актуалізація робочих професій на ринку праці;

– легалізація зайнятості населення.

Тривалість ролика – не більше 1 хв.

– Роботи переможців у двох номінаціях покажуть в ефірі «Лтави», а також на великому екрані в центрі міста, – додав Анатолі Павленко. –Щодо заохочувальних призвів, то вони будуть, але які – тримаємо поки що в секреті.

Відеороботи та заявки на участь у конкурсі необхідно подати до 20 квітня управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту (за адресою: м. Полтава, вул. Жовтнева, 36, к. 119).

Навіщо такий конкурс? Дають пояснення на офіційному сайті Полтавської міськради:

– З метою розвитку економічної активності молоді, сприяння раціональній, продуктивній і вільно обраній зайнятості молоді, її професійному самовизначенню, профорієнтації на актуальні на ринку праці професії і спеціальності, привернення уваги громадськості до належного оформлення трудових відносин та зменшення трудової міграції.

До речі, проводять конкурс – управління у справах сім'ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому спільно з Полтавським міським центром зайнятості та Студентською радою міста Полтава.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. 2-57-29.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter