У Полтаві роздаватимуть особливих тварин

Новини
Таня Цирульник15 серпня 2014 о 16:461584 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві роздаватимуть особливих тварин
У суботу, 16 серпня 2014 року з 11:00 до 16:00 в Сонячному парку відбудеться усім відома акція «Візьми щастя в дім!» Цього разу вона буде специфічною.

У Полтаві роздаватимуть особливих тварин

Цього разу зоозахисники вирішили звернути увагу мешканців Полтави на найбільш незахищених тваринок – тварин-інвалідів, які постраждали від техногенних факторів, людської байдужості, а часто і жорстокості.

– На жаль у світі існує біль і чим менш розвинуте суспільство тим воно більш жорстоке – відбувається не конкуренція між рівними, а знищення безпомічних. Так відбувається із людьми з особливими потребами, які не можуть відстояти себе, або хоча б повноцінно жити в нашому соціумі – абсолютна непристосованість інфраструктури, пандуси, більш сході на «американські гірки» як насміх над неповноспарвними, відсутність пристосованості ліфтів, транспорту… То що вже говорити про тварин-інвалідів, які просто приречені на загибель в умовах вулиці? - ідеться у зверненні до полтавців полтавської обласної зоозахисної організації "Право на життя". – Досвід волонтерів, які підібрали тварин-інвалідів, показує, що четверта лапа у кота – це «запаска», і він на трьох живе повноцінним життям домашнього кота (проте на вулиці для нього існує небезпека у вигляді більш сильних сородичів і техногенних факторів, яких йому складніше уникати). Минулого року «Головним котом країни» на конкурсі влаштованому «Нашим радіо» став кіт Македонський, підібраний полтавською зоозахисницею Людою. Таких прикладів безліч, коли безлапі-безокі коти й собаки з людяними і люблячими господарями стали повноцінними членами родини і багато років радують своїх господарів!

Тож приходьте в цю суботу з 11:00 до 16:00 в Сонячний парк і переконайтеся, що тварини з особливими потребами – це прекрасні друзі і компаньйони, здатні повної мірою віддячити Вам любов’ю і відданістю за Ваше добре серце!

До теми: Полтавці майстрували будки для безпритульних собак (фото)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter