Резиденти студії Manhаtten зібрали гроші для санітарної роти

Новини
Наталія Сіробаб18 серпня 2014 о 10:191487 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Резиденти студії Manhаtten зібрали гроші для санітарної роти
Учора студія Manhаtten вправно повеселила полтавців у Полтавському міському будинку культури, показавши свої кращі гумористичні номери.

Але мета благодійного концерту була серйозна – допомогти полтавцям, які перебувають у зоні АТО.

Крім коштів, отриманих за білети, волонтери збирали гроші у скриньки, які були розташовані у холі та поблизу сцени в залі Будинку культури.

Концерт, запланований на 19-ту годину, розпочався з невеликим запізненням, і публіка, трохи занудьгувавши, вже почала викликати артистів оплесками.

Але, слід зазначити, що актори студії Manhаtten швидко реабілітувались перед глядачами, з першої секунди захопивши увагу присутніх гумором, за їхнім визначенням, у режимі нон-стоп. Захід зібрав чимало небайдужих полтавців – зал був заповнений майже повністю. Один із резидентів студії, Денис Твердохліб, який відкривав концерт, зазначив, що це для учасників колективу дуже відповідальний захід. Таким чином артисти хочуть подякувати солдатам, які перебувають у зоні АТО, за те, що вони за нас борються.

Приєдналася до гумористів і ще одна полтавська зірка – Артем Лоїк. Він виконав дві свої композиції, зазначивши, що приїхав спеціально з Києва, щоб долучитися до цієї благородної справи.

І репера, і резидентів Manhаtten глядачі протягом концерту підтримували бурхливими оплесками, і недарма, адже зі сцени звучали не лише жарти, «гостросоціальні пісні», а й періодично лунало «Слава Україні!»

Наприкінці виступу гумористів взяла слово волонтер із Полтавського батальйону небайдужих Ольга Цвігуненко і зазначила, що студія Manhаtten спільно з волонтерським рухом витратять зібрані кошти на необхідні речі для учасників зони АТО. Зокрема, активістка зазначила, що вони періодично контактують із солдатами Полтави та області, знають про їхні потреби і мають змогу купувати життєво необхідну техніку для військових.

– Ваш внесок ми хочемо додати до нової ініціативи – допомогти санітарній роті, яка формується на Полтавщині, але є всеукраїнською. Туди ввійдуть військовозобов’язані медики та фельдшери, які поїдуть на Схід рятувати життя солдатів, – сказала пані Ольга.

Волонтерська організація зараз у змозі закупити мінімум 10 бронежилетів для цієї роти.

Як повідомила сьогодні волонтер Богдана Макарова, загалом захід зібрав 21 280 гривень. Прикро, сказала вона, що деякі полтавці забронювали квитки і не прийшли. Таким чином ініціатори заходу втратили кілька тисяч гривень, які могли б піти на благодійність.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter