У НАТО попередили про можливе вторгнення Росії в Україну протягом 3-5 днів

Новини
2 квітня 2014 о 13:0016661 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У НАТО попередили про можливе вторгнення Росії в Україну протягом 3-5 днів
Головнокомандувач сил НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав вважає, що ситуація на російсько-українському кордоні є "надзвичайно тривожною".

У НАТО попередили про можливе вторгнення Росії в Україну протягом 3-5 днівФото з сайту ТСН

Про він заявив у інтерв'ю Reuters та The Wall Street Journal, – пише Українська правда

За словами Брідлава у альянсі зафіксували незначні переміщення російських військ на кордоні з Україну напередодні ввечері.

– Росія має усе необхідне, щоб успішно вторгнутися в Україну, якщо таке рішення буде прийнято. Ми думаємо, що російські війська готові, і ми вважаємо, вони можуть досягти своєї мети за 3-5 днів, якщо їм накажуть це зробити, - стверджує генерал.

Серед можливих цілей він назвав вторгнення до Південної України для створення сухопутного коридору в Крим, військова операція з Криму для захоплення Одеси або налагодження зв'язку з Придністров'ям.

Крім того, відзначає Брідлав, Росія має війська на півночі і північному сході України, які могли б увійти в Східну Україну, якщо Москва накаже їм це зробити.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter