У Диканьці викликали міліцію, бо біля "Катюши" влаштували фотосесію

Новини
Надія Труш19 травня 2014 о 14:321655 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Диканьці викликали міліцію, бо біля "Катюши" влаштували фотосесію
До редакції «Кола» звернулася жителька Диканьки, розповіла, нібито чоловіки у комуфяжі днями громили пам’ятник Другої світової – «Катюшу».

В міліції інші відомості про випадок: шестеро осіб просто фотографувалася. Але шум від такої фотосесії здався підозрілим, тож місцевий сторож вирішив повідомити міліцію.

– Жодного повідомлення про будь-які порушення до міліції не надходило. Тож хтось пожартував. – говорить Юрій Сулаєв, речник обласної міліції. – Проте телефонний дзвінок все ж був, щоправда, як потім виявилося, правопорушення не було ніякого. Телефонний дзвінок поступив від сторожа учора, 18 травня. Чоловік охороняв приміщення навпроти «Катюші». Він побачив, що о 5 ранку біля пам’ятника зібралася група хлопців. Зателефонував у міліцію. Коли правоохоронці прибули за викликом, побачили, що 6 хлопців фотографуються. Порядку ніхто не порушував. Хлопці просто відвідували захід «Бузковий гай» з ночівлею. Прямуючи вранці додому, по дорозі побачили "Катюшу" й почали фотографуватися на згадку. Через те, що компанія дещо шуміла, сторож вирішив повідомити про це міліцію.

Читайте також

Засудили полтавця, який повідомив про замінування квартири, аби налякати дружину

Позначення:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter