Сіль у полтавських магазинах з’явиться через два дні

Новини
Ольга Матвієнко26 червня 2014 о 07:4125961 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Сіль у полтавських магазинах з’явиться через два дні
Підприємство «Артемсіль» працює, як і працювало.

Сіль у полтавських магазинах з’явиться через два дніСіль скоро з’явиться у магазинах. Фото – yak-prosto.com

Про те, що сіль надійде до полтавських торгівельних мереж у збільшеному обсязі, повідомили у Департаменті економічного розвитку Полтавської ОДА.

На липень між Полтавською областю та ДП «Артемсіль» вже уклали договір та перерахували гроші.

Також у Департаменті повідомили, що паніка, яка спричинила дефіцит продукту в Полтаві та ще деяких населених пунктах області, не мала підстав.

– У Полтаві, за інформацією фахівців оптового корпоративного постачальника харчової солі ТОВ «Дельта-продукт» для споживачів Полтавської області на складах підприємства станом на 25.06.2014 року сформований залишок солі в межах 40 тонн в асортименті (кам’яна сіль, йодована сіль, сіль «Екстра»), – йдеться в повідомленні Департаменту економічного розвитку ОДА. – У зв’язку із неможливістю відвантаження партій солі вагонами, протягом 2-3 діб вирішено питання доставки продукції на оптовий склад ТОВ «Дельта-продукт» автотранспортом.

У Кременчук впродовж 2 діб надійде партія солі в обсязі 34 тонн в торгову мережу «Оптовичок».

Решта потреби міста у солі протягом 3-4 діб буде задовольнятися іншими торговими мережами Кременчука.

У торгівельну мережу Лубен наступна партія солі від ДП «Артемсіль» надійде вже 26 червня, у Миргород в мережу «Сільпо» – також 26, а в мережу «Фуршет» – 27 червня.

Оптова ціна на сіль триматиметься на рівні 2,72-2,75 гривень.

Про штатний режим роботи також повідомили на офіційному сайті ДП «Артемсіль»:

– Станом на 24.06.2014р. ДП «Артемсіль» працює в звичайному режимі, поставки продукції в усі області України відбувається згідно заздалегідь узгодженим планам, потреби споживачів задовольняються своєчасно і в повному обсязі.

Середньодобове навантаження в червні поточного року збільшено майже в половину до середньодобового вантаження в травні 2014 року. Видобуток реалізації продукції підприємства у червні 2014 практично залишається на рівні аналогічного періоду минулого року, що в повному обсязі дозволяє забезпечити потреби ринку України. На даний момент підприємство має всі передумови виконання заявок на відвантаження солі до кінця червня 2014 року.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter