Селам Полтавщини передали нові автомобілі для вивезення відходів

Новини
Ольга Матвієнко18 серпня 2014 о 10:571106 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Селам Полтавщини передали нові автомобілі для вивезення відходів
​Два нові спеціалізовані автомобілі ГАЗ надаватимуть комунальні послуги жителям Мачухівської, Калашниківської та Судіївської сільських рад.

Селам Полтавщини передали нові автомобілі для вивезення відходівНові машини для вивезення відходів отримали села Полтавської області. Фото надане прес-службою "Нафтогазвидобування"

17 серпня ПрАТ «Нафтогазвидобування» передало два автомобілі для вивезення відходів селам Полтавської області, повідомляють у прес-службі компаніїї. Один призначений для збору і вивезення сміття, другий – для викачки і вивезення рідких побутових відходів. Автомобілі придбали в рамках Стратегії соціального партнерства Полтавського району і ПрАТ на 2014-2016 рр. Компанія виділила на ці потреби 780 тисяч гривень.

Урочиста передача нового сміттєвоза ГАЗ-53 та асенізаційної машини ГАЗ КО-503-В-2 відбулася під час відкриття мотобольного стадіону в селі Мачухи за участі керівництва області та району. Техніка знаходитиметься на балансі комунального підприємства, спеціально створеного у Мачухівській сільській раді. Планується, що підприємство почне надавати комунальні послуги на території цієї та двох прилеглих сільських рад протягом осені. У цілому послугами буде охоплено понад 6 тисяч людей.

– Робота двох нових спеціалізованих автомобілів дозволить значно покращити екологічний стан на території трьох сільських рад Полтавського району. Ми плануємо ліквідувати несанкціоновані звалища сміття, яких сьогодні безліч. Окрім того, реалізація спільного проекту дозволить забезпечити додаткові надходження до бюджету Мачухівської сільради і створити як мінімум 6 нових робочих місць, – значив Валерій Білокінь, мачухівській сільський голова.

Передача двох спецавтомобілів – це вже другий проект, реалізований в рамках Стратегії соціального партнерства. Тижнем раніше компанія вже передала медичне обладнання для діагностики кардіологічних хвороб Полтавській районній центральній лікарні вартістю 90 тисяч гривень. До кінця року планується ще один проект – ремонт вуличного освітлення у селі Підлепичі та селі Клименки Калашниківської сільради.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter