Під Полтавою під вантажним потягом загинув чоловік

Новини
Надія Труш11 листопада 2014 о 11:52963 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Під Полтавою під вантажним потягом загинув чоловік
В наслідок недотримання правил безпеки під колесами вантажного потягу загинув чоловік.

решетилівка

На вихідних поблизу залізничного вокзалу станції Решетилівка Південної залізниці, місцевий 58-річний під час переходу залізничної колії загинув, повідомила Наталія Сайкіна, помічник начальника ЛВ на ст. Полтава по взаємодії з громадськістю та ЗМІ.

Чоловік переходив у встановленому місці, у межах перехідних площадок. В цей час було об’явлено про наближення вантажного потягу, але чоловік вийшов з електропотягу і почав переходити колії, подивившись лише в одну сторону. А в інший бік, з якого наближався вантажний потяг, чоловік не звернув уваги.

Не встиг він відреагувати і на гучний сигнал, який подав машиніст вантажного потягу сполученням «Ромодан – Полтава».

– Чоловік знаходився вкрай на небезпечній відстані від колії. Отриманні травми виявились не сумісні з життям, людина загину на місці пригоди. Труп було направлено до СМЄ смт. Нові Санжари, причина смерті травма голови, – сказала Наталія Сайкіна.

– Дана подія внесена до єдиного обліку заяв і повідомлень розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 276 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту), - коментує начальник лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південній залізниці Ігор Гурин. – Люди забувають про те, що залізниця це зона підвищеної небезпеки. Нехтуючи елементарними правилами безпеки, перебуваючи на об’єктах залізничного транспорту, вони часто стають жертвами трагічних випадків.

До теми

Чоловік загинув під потягом у Полтавській області

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter