Проміжні вибори: На Полтавщині діти розповсюджують незаконні листівки в підтримку кандидата-двійника

Новини
Юлія Обелець11 липня 2016 о 17:01540 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Проміжні вибори: На Полтавщині діти розповсюджують незаконні листівки в підтримку кандидата-двійника
В Гребінківському районі розповсюджують агітаційні листівки без вихідних даних в підтримку кандидата-двійника Міністра аграрної політики України Тараса Кутового Олександра Кутового.

Агітаційні листівки розповсюджують по поштовим скринькам. На них містить напис «Твій кандидат у депутати Верховної Ради у виборчому окрузі №151 Кутовий. Час повернутись обличчям до людей». При цьому, агітаційна листівка схожа на листівки кандидатів партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність», до складу якої входить Міністр аграрної політики Тарас Кутовий, який в 2012 та 2014 роках на виборах народних депутатів перемагав в виборчому окрузі №151.

Проміжні вибори: На Полтавщині діти розповсюджують незаконні листівки в підтримку кандидата-двійникаНа Полтавщині діти розповсюджують незаконні листівки в підтримку кандидата-двійника. Фото – oporaua.org

Нагадаємо, в останній день подання – 21 червня ЦВК зареєструвала Олександра Кутового кандидатом в народні депутати в ВО 151. При цьому, жодної активності однофамілець Міністра України до цього часу не проявляв. Згідно з аналізом його передвиборча програма на 98% скопійована, – повідомляє ОПОРА.

Зі слів начальника відділу комунікації ГУ НП Юрія Сулаєва, розповсюдженням цих листівок займались троє малолітніх дівчат:

– Дівчата віком від 9 до 11 років роздавали такі листівки на вулиці, а також розносили по поштовим скринькам. За словами дітей, запропонувала розповсюджувати агітаційну продукції їм невідома жінка, яка пообіцяла за це винагороду. Загалом у дівчат виявили близько 100 листівок, - каже Сулаєв.

На цей час поліція встановлює особу ініціатора розповсюдження агітаційних матеріалів, яку притягнуть до адміністративної відповідальності.

До теми – СБУ перевірятиме порушення у 151 окрузі

Такі листи – це маніпуляція думкою виборців, котрі можуть вважати, що віддають свій голос за Тараса Кутового. Крім цього, відсутність вихідних даних може бути свідченням залучення до виборчої кампанії коштів не з виборчого фонду. А це, згідно з пунктом 4 частини 5 статті 3 Закону «Про вибори народних депутатів» порушує рівність прав учасників виборчого процесу, - каже довгостроковий спостерігач в Полтавській області Дар’я Черкашина.

Випадки залучення дітей для розповсюдження агітації фіксували і 30 червня в Лохвиці під час заходу на підтримку кандидата Руслана Ляшка за участі лідера «Радикальної партії» Олега Ляшка.Проміжні вибори: На Полтавщині діти розповсюджують незаконні листівки в підтримку кандидата-двійника

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter