Призупинили попередній продаж квитків на потяги до Криму

Новини
Юлія Обелець11 квітня 2014 о 13:001318 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Призупинили попередній продаж квитків на потяги до Криму
З 27 травня 2014 року тимчасово призупинили попередній продаж квитків

Призупинили попередній продаж квитків на потяги до Криму

У зв’язку з корегуванням розкладу руху поїздів самопроголошеним ДП «Кримська залізниця» у графіку на 2014-2015 роки самостійно, без погодження з Укрзалізницею, прийняли рішення тимчасово призупинити з 27 травня попередній продаж квитків на поїзди до півострова, – повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Продаж квитків не здійснюється, як на внутрішньодержавні, так і на міжнародні поїзди, що курсують територією України.

Як зазначають фахівці Укрзалізниці, корегування графіку руху пасажирських поїздів на 2014 – 2015 роки викликане неузгодженістю розкладу руху поїздів між АР Крим і територією материкової України. Також є потреба перегляду графіку руху через значне зниження пасажиропотоку та введення додаткових зупинок для проведення контрольних операцій.

Також на адресу Укрзалізниці з проханням призупинити продаж квитків та відкоригувати графік руху пасажирських поїздів звернувся керівник самопроголошеного ДП «Кримська залізниця» Андрій Каракулькін.

На наступному тижні за ініціативи Укрзалізниці запланована трьохстороння зустріч представників Укрзалізниці, ОАО «РЖД» та Білоруської залізниці щодо врегулювання питання курсування поїздів та узгодження графіка на 2014 – 2015 роки.

Попередній продаж квитків буде відновлено після узгодження графіка руху поїздів між усіма залізничними адміністраціями. Про що обіцяють додатково повідомити.

До теми - У Полтаві розповіли, як допомагають біженцям з Криму

Позначення:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter