Президент підписав зміни до закону про соцвиплати учасникам АТО

Новини
Ольга Матвієнко25 червня 2014 о 14:532288 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Президент підписав зміни до закону про соцвиплати учасникам АТО
Змін зазнав Закон України «Про соціальний захист військовослужбовців та членів їх сімей».

Президент підписав зміни до закону про соцвиплати учасникам АТОПрезидент підписав закон про соціальні виплати для військовослужбовців. Фото – argumentua.com

25 червня Петро Порошенко підписав Закон № 1316-VII «Про внесення змін до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», повідомили у прес-службі Президента.

Відповідно у статті 8 тепер говориться, що час проходження військовослужбовцями військової служби в особливий період, що оголошується відповідно до Закону України «Про оборону України», зараховується до їх вислуги років, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби на пільгових умовах у порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України.

А статтю 18 доповнили ще одним пунктом. У ньому гарантується виплата грошового забезпечення цих військовослужбовців у разі неможливості ними його отримання під час участі у бойових діях та операціях. У такому разі виплата грошового забезпечення здійснюється членам сімей військовослужбовців.

Порядок виплати визначатиме Міністерство оборони України, інші центральні органи виконавчої влади, що здійснюють керівництво військовими формуваннями та правоохоронними органами, а також військові формування, правоохоронні та розвідувальні органи, в яких передбачено проходження військової служби військовослужбовцями.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter