У Полтавському госпіталі лікують нових бійців АТО: про потреби

Новини
Надія Труш4 вересня 2014 о 15:182325 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтавському госпіталі лікують нових бійців АТО: про потреби
У Полтавський військовий госпіталь на лікування поступили поранені бійці АТО.

потреби

Традиційно "Полтавський Батальйон Небайдужих" продовжує піклуватися про потреби українських військових. Поранених бійців забезпечили усім необхідним.

– Тим, чого хлопці потребували (засоби гігієни), на перший час ми забезпечили. Зараз великої потреби немає, – говорить Олександра Сиротенко, представниця "Полтавського Батальйону Небайдужих". – Багатьом із них просто потрібна увага, з кимось говорити, але, звичайно, не всім. Дехто не хоче ні про що спілкуватися. Наш волонтер носила їм тортика, вони були щасливі, раді від цього. Так як госпіталь військовий, ми визначили відповідальну особу, котра буде знати потреби хлопців і оголошуватиме їх. Адже не варто, щоб в госпіталь ходило багато людей.

потребиХлопців забезпечили усім необхідним. фото з соціальної мережі

За словами Олександри, хлопці здебільшого забезпечені усім необхідним, але їх треба балувати. Є необхідність у медичному обладнанні. Зараз уточнюють список.

– Дитячі малюнки необхідні 100%, – каже волонтерка.

До слова, "Коло" ініціює дитячу акцію підтримки українських військових. Дітлахи уже можуть готувати свої малюнки, аплікації та листівки. Потім їх передаватимуть військовим, які служать у зоні АТО або тим, хто перебуває на лікуванні. Надсилати свої роботи з побажаннями, адресовані військовим, діти можуть на поштову адресу, e-mail (redaktor@kolo.poltava.ua) чи принести в редакцію. Деталі про акцію можна буде знайти на нашому сайті пізніше.

Детальніше про потреби бійців АТО, які знаходяться зараз на лікуванні у війському госпіталі, читайте на нашому сайті незабаром. Ми домовилися про зустріч із очільником військового госпіталю, тож слідкуйте за оновленнями на нашому сайті.

Також читайте

Військовий у Полтаві: вилікуюсь і знову на АТО, бо без мене машина простоює

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter