Полтавців запрошують на навчання у виші МВС України

Новини
21 січня 2015 о 08:151961 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавців запрошують на навчання у виші МВС України
Нині в системі органів внутрішніх справ проходить відбір кандидатів на навчання у виши МВС України.

Полтавців запрошують на навчання у виши МВС УкраїниПолтавців запрошують на навчання у виши МВС України. Фото tsn.ua

Всіх, хто має бажання отримати фах у навчальних закладах МВС України, запрошують на начання. Мова йде про такі навчальні заклади: Національна академія внутрішніх справ м. Київ, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет внутрішніх справ, Національний університет «Одеська юридична академія» (м. Одеса).

У цих навчальних закладах готують слідчих, оперуповноважених карного розшуку, дільничних інспекторів міліції, психологів, експертів-криміналістів, працівників підрозділів ДАІ.

Крім вищої юридичної освіти, обіцяють перспективну та престижну роботу і зробите свій окремий внесок у захист законних інтересів та прав громадян, становлення нашої правової держави. Після закінчення навчання випускникам присвоюється спеціальне звання «лейтенант міліції» та гарантується працевлаштування до органів внутрішніх справ України.

На навчання до ВНЗ МВС для здобуття вищої освіти на денну форму навчання приймаються громадяни України з повною загальною середньою освітою.

Підготовка документів для вступу у вищі навчальні заклади МВС України здійснюється з 1 січня 2015 року.

За додатковою інформацією та для подачі документів можна звертатись до сектора кадрового забезпечення лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південній залізниці за адресою:

м. Полтава, вул. Гаєвого 3,

телефони для довідок: (0532) 51-32-73, 066- 079-88-70

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter