Полтавці зібрали більше 20 тисяч родинам загиблих солдат

Новини
Надія Труш27 серпня 2014 о 07:411059 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці зібрали більше 20 тисяч родинам загиблих солдат
20 тисяч 531 гривня – таку суму зібрали мешканці та гості Полтави під час масових заходів на свята, присвячені Дню Незалежності України.

Полтавці зібрали більше 20 тисяч родинам загиблих солдатПолтавці збирали кошти для родин бійців АТО. фото adm-pl.gov.ua

Кошти збираються передати родинам учасників АТО, що загинули в боротьбі з терористами, йдеться на сайті Полтавської облдержадміністрації.

В закладах культури відкрили скриньки, встановлені ще 22 серпня в краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського під час одного з перших камерних заходів – пам’яті Небесної сотні та загиблих захисників Вітчизни, а також у інших закладах культури області.

Як повідомив Геннадій Фасій, керівник управління культури Полтавської ОДА, скриньки відкривали в присутності громадськості, гроші перерахували і склали протокол.

Найближчим часом управління культури визначить сім’ї загиблих воїнів, що найбільше потребують матеріальної підтримки. Найімовірніше, це будуть мешканці Полтави.

Також читайте

Полтавці фотографуючись назбирали грошей для армії

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter