Полтавці врятували сокола, якого знайшли на вулиці

Новини
Валентина Зайченко22 серпня 2014 о 13:011321 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці врятували сокола, якого знайшли на вулиці
Молодь знайшла птаха в траві, він не міг літати.

Полтавці врятували сокола, якого знайшли на вулиці

21 серпня, вирушаючи додому, студенти-волонтери Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги», в мікрорайоні «Левада», поруч із баками зі сміттям получи шурхіт. Підійшовши ближче, побачили в траві птаха. Птах виявився соколом, яких залишилось не так багато в Україні. Він був ледве притомний та дуже понівечений.

Не знаючи, що робити, волонтери зателефонували до директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Валерія Завгороднього, який приїхав автівкою упродовж 10 хвилин. Взявши птаха, він негайно відвіз його до Полтавської державної міської лікарні ветеринарної медицини, перед цим зателефонувавши в лікарню попрохав прийняти його без черги.

Ветеринарний лікар надав птахові посильну допомогу, порадив, які ліки потрібно купити для лікування та зазначив, що птах потребує лікування на дому. Валерій Завгородній купив необхідні ліки та взяв птаха додому до остаточного одужання.


Полтавці врятували сокола, якого знайшли на вулиціАнатолій Завгородній забрав птаха з ветлікарні лікувати додому

Полтавці врятували сокола, якого знайшли на вулиціПтах був у поганому стані

Читайте також: У Полтаві безпритульні тварини шукають господарів (фото)

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter