Полтавський автомайдан відкриває гарячу лінію

Новини
Таня Цирульник7 липня 2014 о 08:302139 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавський автомайдан відкриває гарячу лінію
Представники Полтавського Автомайдану та керівництво УМВС Полтавської області домовилися про новий формат співпраці

Полтавський автомайдан відкриває гарячу лініюНа зустрічі були присутні в.о. начальника УМВС області Корсун І.Г, в.о. начальника УДАІ області Блажівський П.І., начальник міліції громадської безпеки Альошкін С.В., начальник сектору юридичного забезпечення Горобець О.М.

Днями представники ГО «Полтавський Автомайдан» та керівництво УМВС області зустрілися для обговорення результатів першого місяця спільної роботи з прийому іспитів для отримання водійських посвідчень.

Андрій Баранов розповів про зроблені в ході спільної роботи висновки стосовно проблемних питань з прийому іспитів у ДАІ. Також автомайданівці запропонували свої власні шляхи подолання усталених корупційних схем в системі здачі на права.

Зокрема, були розглянуті деякі технічні питання, пов’язані безпосередньо із складанням теоретичної частини іспитів на комп’ютерах. Представниками автомайдану було запропоновано також встановити відеореєстратори в автомобілі, які використовуються для іспиту з водіння, що може допомогти як прийняти остаточне рішення з приводу вміння водити авто, так і унеможливлює видачу прав тим, хто недостатньо вправно це вміє робити та хотів би отримати права за гроші.

Полтавський автомайдан відкриває гарячу лініюАвтомайданівців представляли голова ГО «Полтавський Автомайдан» Баранов А.П., член координаційної ради ГО Вацлавів С., координатор ГО Дем’яненко Т. та Вінник В.

Багато уваги під час зустрічі було приділено діяльності автошкіл, оскільки саме через ці установи найчастіше і вирішуються питання хабарів за отримання водійських посвідчень. Автомайданівці ініціюють соціальний проект з інформування населення відносно того, що кожен, хто хоче здати на права чесно або має конкретні відомості про хабарників (інструкторів в автошколах чи працівників МРЕВ), має змогу звернутися до представників автомайдану (телефон гарячої лінії 095-84-94-393) та тим самим допомогти у боротьбі з корупцією.

За годину спілкування було піднято і багато інших питань. Наприкінці Альошкін С.В. запропонував підписати спільний меморандум між УМВС Полтавської області та ГО «Полтавський Автомайдан», в якому означити особливості співпраці на майбутнє. Автомайданівці вже почали працювати над створенням цього документу, який є своєрідним ноу-хау у взаємовідносинах владних структур та громадськості.

Автор: Вікторія Родічева

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter