Полтавських сиріт відправлять на Чорне море, але не в Крим

Новини
Ольга Матвієнко21 травня 2014 о 06:191176 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавських сиріт відправлять на Чорне море, але не в Крим
Замість кримського узбережжя для оздоровлення дітей обрали Скадовськ та Одесу.

Полтавських сиріт відправлять на Чорне море, але не в КримЗамість Криму діти з Полтавщини відпочиватимуть у Скадовську та Одесі. Фото – www.novostimira.com.ua

Як повідомили у Полтавській облдержадміністрації, у Криму полтавські діти-пільговики цього року не відпочиватимуть, проте табори на материковій частині України будуть доступні, як і завжди.

– Ми закупили 900 путівок, – розповіла Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА. – Зокрема, 500 – у Скадовський район Херсонської області, та 400 у – Приморський район Одеської. Крім того, приблизно 120 дітей за літо відпочинуть у таборі «Молода гвардія» в Одесі.

За рахунок коштів місцевих бюджетів, профспілок та інших джерел фінансування на пільгових умовах оздоровляться 57,7 тис. дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки. Це в першу чергу діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, та діти із багатодітних та малозабезпечених сімей. Зокрема, у позаміських оздоровчих закладах планується оздоровити 250 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 32 дітини-інваліди, які навчаються в інтернатах.

До речі, раніше у ЗМІ повідомляли, що один із найпопулярніших дитячих таборів "Артек" переїхав із Криму до Карпат.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter