Фіскальна служба у Полтаві відзвітувалась за виконану в 2014 році роботу

Новини
Надія Труш24 січня 2015 о 11:581350 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Фіскальна служба у Полтаві відзвітувалась за виконану в 2014 році роботу
У 2014 році працівниками відділу власної безпеки ГУ ДФС у Полтавській області здійснено 550 профілактичних заходів. За результатами службових перевірок винесено 37 офіційних застережень.

Податкова у Полтаві відзвітувалась за виконану в 2014 році роботу

Про це розповів в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Василь Храмов.

За минулий рік органами прокуратури відкрито 11 кримінальних проваджень відносно працівників органів державної фіскальної служби області, які допустили порушення при проведенні контрольно-перевірочних заходів.

Окрім того, відносно колишніх працівників органів доходів і зборів області складено 11 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень. 9 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафів.

Провели 123 службових перевірок (розслідувань) за інформацією щодо можливих порушень вимог законодавства працівниками органів державної фіскальної служби області, в тому числі 63 за зверненнями громадян, юридичних осіб.

До прокуратури передали 37 матеріалів службових перевірок.

На адресу керівників підрозділів внесено 15 подань про усунення виявлених перевірками недоліків та притягнення винних осіб до відповідальності.

До дисциплінарної відповідальності притягнуто 39 працівників органів державної фіскальної служби області, 33 позбавлено премій.

До теми

Про що полтавці мають повідомити податкову

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter