Бугайчук дав старт опалювальному сезону на Полтавщині

Новини
Олег Журавльов22 жовтня 2014 о 12:201373 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Бугайчук дав старт опалювальному сезону на Полтавщині
Голова Полтавської облдержадміністрації Віктор Бугайчук дав старт опалювальному сезону, запустивши у дію котельню на вулиці Леніна 112.

Очільник області перед початком опалювального сезону особисто перевірив низку котелень, потім звернувся до Міністерства з проханням дозволити почати опалювальний сезон на Полтавщині.

Перший заступник директора Департаменту ЖКГ облдержадміністрації Юрій Злобін повідомив, що 20 жовтня було отримано лист-погодження від Міністерства енергетики та Міністерства ЖКГ. Це означає, що в області можна розпочинати подачу тепла до установ та осель полтавців.

Після чого голова облдержадміністрації дав символічний пуск роботи котельні на вулиці Леніна 112, повернувши ключ і увімкнувши котел опалення. Ця котельня опалює 25 навколишніх будинків.

– Котельня повністю автоматизована, працює без чергового персоналу, керування здійснюється з центральної диспетчерської, – розповів Віктор Бугайчук. – Це одне з найкращих рішень в теплоенергетиці області, яке дозволяє значно зекономити газ.

Нагадаємо, що ліміт газу для Полтавщини на період з 1 серпня цього року до 31 березня наступного становить 199.2 мільйона кубометрів. За вказівкою Кабміну, область має зменшити споживання блакитного палива на 30 відсотків.

– Заходи, які виконала адміністрація, вже дозволили зекономити 20 мільйонів кубометрів газу, – зазначив Віктор Бугайчук. – Є всі передумови, що Полтавщина буде з теплом цієї зими.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter