Основному перевізнику Сорочинського ярмарку спалили автобуси

Новини
Таня Цирульник18 серпня 2014 о 08:2226531 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Основному перевізнику Сорочинського ярмарку спалили автобуси
Сьогодні орієнтовно о 4 ранку на автобусній базі ПП «ЛЮГ» (вул. Харківське Шосе, 4/15) невідомі здійснили підпал у одному з боксів, де розміщувалися автобуси.

Підприємству ЛЮГ спалили 3 автобуси і пошкодили ще тридцять

Три автобуси згоріли повністю і вже не підлягають ремонту. Внаслідок чаду і диму ще тридцять автобусів, які знаходилися в цьому боксі тепер забруднені кіптявою. На їх повернення до нормального стану піде щонайменше три дні.

В боксі напроти спалених автобусів зверху видно прорізану сітку. Поки що невідомо – зловмисники вкинули через неї запалювальну суміш чи самі пролізли через неї в бокс. Але те, що це є підпал не сумніваються навіть пожежники.

За словами засновника підприємства «ЛЮГ» Юрія Лупаєнка він «підозрює чиїх це рук справа»:

– Я пов’язую цей підпал з тим, що виграв суд першої інстанції стосовно конкурсів по перевізниках, а це зачіпає комерційні інтереси моїх конкурентів. Зараз вони згуртувалися і знаходяться біля «нової влади» та у самій «новій владі». Це вже не вперше втілюється подібна схема. Вона доволі проста: підприємству виводять з ладу автобус, а потім, оскільки він не може їздити по вказаним маршрутом, з ним розривають контракт. Таким чином виводять з бізнесу підприємства конкурентів.

Це вже не перший випадок нівечення майна ПП «ЛЮГ». Так 24 грудня 2013 року засновнику Юрію Лупаєнку спалили автомобіль «Mercedes-Benz S 320». Через місяць після того невідомі з битами побили один з автобусів підприємства.

Нагадаємо, що ПП «ЛЮГ» є найбільшим перевізником на «Сорочинському ярмарку», яка починається сьогодні. Не виключено, що підпал пов’язаний із цією подією.

Текст та фото - Андрій Макаренко

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter