Пенсіонерка з дитиною на руках знайшла підтримку, на жаль, не від держави

Новини
13 липня 2015 о 11:2110352 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Пенсіонерка з дитиною на руках знайшла підтримку, на жаль, не від держави
Депутат Ленінської районної ради, член команди політичної партії «Рідне місто» Олексій Чепурко відгукнувся на прохання старенької про допомогу.

Пенсіонерка з дитиною на руках знайшла підтримку, на жаль, не від державиПенсіонерка з дитиною на руках знайшла підтримку, на жаль, не від держави, фото надані прес-службою ГО "Рідне місто, Рідний край" (3 шт.)

Разом із начальником служби у справах дітей Ленінського райвиконкому Лідією Соловйовою вони завітали до родини, де проживає дівчинка Влада зі своєю бабусею.

В силу складних життєвих обставин мама Влади покинула сім’ю, тепер дівчинку виховує самотня бабуся. Господарство, утримання будинку та виховання маленької дівчинки тримається лише на слабких плечах Галини Федорівни. Але, попри всі складнощі життя, Влада ні в чому не поступається одноліткам, дівчинка ходить у дитячий садок та відвідує заняття з художньої гімнастики.

Пенсіонерка з дитиною на руках знайшла підтримку, на жаль, не від держави

Бабуся Влади зізнається, що на одну пенсію у 1200 гривень прожити дуже складно, а від держави допомоги чекати не доводиться, навіть у наданні субсидії старенькій із дитиною на руках відмовили.

– Важко, але всіма силами намагаємось втриматись, тільки от дах тече, ані сил, ані матеріальної можливості самостійно відремонтувати немає. А без даху ніяк, – говорить бабуся Влади, Галина Федорівна.

Наразі у нашій державі нелегкі часи, особливо складно доводиться тим, кому сама доля підносить безкінечні випробування.

Уже наступного дня після розмови з Олексієм Чепурком у будинку Галини Федорівни та маленької Владислави було проведено ремонтні роботи, повністю замінено пошкоджену частину даху.

Пенсіонерка з дитиною на руках знайшла підтримку, на жаль, не від держави

– Команда «Рідного міста» по мірі своїх можливостей допомагає людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, – говорить Олексій Чепурко. – Поки є діти, що потребують захисту, поки є лікарні з недосконалим матеріальним забезпеченням, наша робота буде продовжуватися.

Олег Щука

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®