Ошукана забудовником жінка отримала житло

Новини
Таня Цирульник26 квітня 2014 о 08:411571 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Ошукана забудовником жінка отримала житло
Полтавка Оксана Лазуренко вклала усі свої заощадження у будівництво нового житла, яке так і не отримала.

Ошукана забудовником жінка отримала житлоЖитло для ошуканої полтавки. Фото надані БО "Світло надії""- Пішла судова тяганина, забудовника визнали невинним, а я лишилась на вулиці без документів та грошей, - згадує полтавка.

Ошукана забудовником жінка отримала житло

У 2013 вона потрапила у Центрі адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі. Менш ніж за рік тут їй допомогли відновити документи. А нещодавно вона отримала житлову площу!
Завдяки ефективній представницькій роботі фахівців БО «Світло надії» в органах місцевого самоврядування вдалось відстояти права клієнтки на проживання у кращих умовах. Жінка отримала ордер на кімнату, загальною площею 13м2. Це перший вдалий досвід благодійної асоціації у допомозі своїм клієнтам у подібних питаннях.


Довідково:
БО «СВІТЛО НАДІЇ» працює з 1999 року. Лише за останній рік своїми послугами організація охопила більше 6 тисяч людей, які потребують допомоги. В межах роботи Центру адаптації, послугами останнього загалом скористалось понад 460 людей, працевлаштовано 90 осіб. У 2013-му 130 чоловік отримали посвідчення бездомної особи, 63 було відновлено документи, було створено 35 робочих місць в рамках громадських оплачуваних робіт.

Довідка «Кола»:

Для тих, хто бажає допомогти безхатькам – контакти:

Центрі адаптації для бездомних осіб та звільнених із місць позбавлення волі. Центр працює цілодобово за адресою: Полтава, пров. Шевченка, 5-А.
Сектор соціальної роботи з безхатьками та звільненими з місць позбавлення волі. Волонтери БО «Повернися додому». Контактний тел.: (095)6167645. Пролетарська, 39, каб. 308. (Ленінський райвиконком). Завідувач сектором – Алієв Олександр.

Позначення:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter