Оновлений ролердром у ТРЦ "Київ" полтавці прийняли на "ура"

Новини
1 липня 2015 о 18:341642 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Оновлений ролердром у ТРЦ "Київ" полтавці прийняли на "ура"
Зробити відпочинок полтавців усіх вікових категорій цікавим, змістовним і безпечним – саме такої мети хотіли досягнути в ТРЦ "Київ", оснащуючи ролердром новим покриттям. І досягли. У захваті і професіонали, і аматори.

Оновлений ролердром у ТРЦ Оновлений ролердром у ТРЦ "Київ" полтавці прийняли на "ура", фото з сайту poltava-arenda.com.ua

"Я майже впевнений, що такого покриття більше немає не тільки на Полтавщині, але й по всій Україні. Мені доводилося кататися на роликах у Європі – так от у торговому центрі "Київ" я сьогодні пережив ті самі відчуття. Ролердром просто чудовий!" – говорить Максим Назаренко, постійний відвідувач ролердрому.

27 червня ТРЦ "Київ" відвідали понад 15 тисяч гостей. День насправді видався грандіозним. Головну подію – відкриття оновленого ролердрому підкреслювали виступи численних творчих колективів, а тому ні музики, ні танців не бракувало.

Як і завжди, адміністрація ТРЦ "Київ" не залишила своїх гостей без подарунків. Цього разу конкурси були особливими – у них брали участь найменші. Немовлята під пильним наглядом мам змагалися за перемогу. Діти від одного до трьох років їздили наввипередки на триколісних велосипедах. А юні спортсмени віком від трьох років змагалися в катанні на самокатах та двоколісних велосипедах. Незалежно від досягнутого результату в змаганнях, усі учасники отримали подарунки від магазинів "Чудо-острів", "Мішутка" та "Барма".

"ТРЦ "Київ" завжди радий гостям. Нам постійно є, чим їх порадувати, адже ми стараємося не стояти на місці. Без зайвої скромності можу сказати, що в ТРЦ "Київ" знайдеться чим зайнятися всім – і дітям, і дорослим. І це буде дозвілля, проведене з радістю, позитивними емоціями і користю для себе", – говорить в.о. генерального директора ТРЦ "Київ" Ольга Кузьменко.

Виступ у ТРЦ "Київ" Артема Лоїка, переможця Україна має талант, учасник «Х- фактор»,конкурсу «Нова хвиля», ще довго згадуватимуть полтавські меломани. Артем і заспівав, і поспілкувався з молоддю, і автографи залишив усім бажаючим.

Узагалі – веселощі та радісна атмосфера панувала в ТРЦ "Київ" насправді весь день, аж до 21 години вечора. Знімати ролики й розходитися ніхто того вечора не поспішав.

"Це дуже добре, що є в Полтаві місце, куди молодь може піти пограти в ігри, зайнятися спортом, послухати музику, – говорить Алла Тронько, мама. – Коли мій син почав сюди ходити, у мене наче камінь з душі впав. Я знаю, що якщо він тут, то не втрапить ні в яку халепу, а корисно розважиться. Ми дуже вдячні ТРЦ "Київ" за їхню небайдужість до наших дітей".

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®