Олександр Шамота: ми не дозволимо міліції зам’яти справу з наїздом мера на простих полтавців

Новини
14 липня 2015 о 10:0315723 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Олександр Шамота: ми не дозволимо міліції зам’яти справу з наїздом мера на простих полтавців
З такими вимогами «Партія простих людей» мітингувала під стінами УМВС області.

Олександр Шамота: ми не дозволимо міліції зам’яти справу з наїздом мера на простих полтавцівЛюди вимагали відкриття кримінального провадження проти очільника міста, фото надані прес-службою "Партії простих людей" (3 шт.)


На минулій сесій міськради мер міста Олександр Мамай умисно наїхав на звичайних людей. Троє із них – пенсіонери, одна – жінка. Усі вони отримали травми різного ступеня тяжкості й зараз лікуються.
Учора активісти «Партії простих людей» на чолі Олександром Шамотою
прийшли до стін УМВС у Полтавській області, щоб отримати пояснення дій міліціонерів під час інциденту з наїздом мером міста на простих полтавців. Люди також вимагали відкриття кримінального провадження проти очільника міста.

У цей час міліціонери просто стояли і дивилися, як Мамай тікає з місця злочину. Жоден міліціонер (а їх «нагнали» кілька десятків осіб) не зреагував на дії Мамая, не намагався зупинити його. У той же час виконуючий обов’язки начальника Октябрського районного відділу міліції Сергій Бейгул намагався вивести Мамая із натовпу. Фактично, Бейгул сам порушував закон, забравши винуватця ДТП із місця злочину.

Олександр Шамота: ми не дозволимо міліції зам’яти справу з наїздом мера на простих полтавців

Тож у перший же робочий день після інциденту Олександр Шамота разом із простими людьми пішов до головного управління УМВС у Полтавській області, щоб домогтися чесного та неупередженого розгляду цього питання. Адже ті міліціонери, які були присутні й навіть не допомагали постраждалим, а просто стояли, не мають права служити у правоохоронних органах. Вони усі, на чолі з Сергієм Бейгулом повинні понести покарання.

А відповідь на питання: чому Бейгул так люто захищає Олександра Мамая – проста. Ми маємо інформацію, що за три місяці до цього Сергій Бейгул отримав від Мамая трикімнатну квартиру в гарному районі міста. Вочевидь, це була плата за вседозволеність мера. І певно тепер начальник Октябрського районного відділу міліції Сергій Бейгул «відпрацьовує» подароване.

Олександр Шамота: ми не дозволимо міліції зам’яти справу з наїздом мера на простих полтавців

Як і обіцяли Сергій Каплін та Олександр Шамота, справу із Мамаєм так просто не залишать. Бо це означатиме перемогу міського голови в цій неоголошеній війні проти народу, адже тільки «Партія простих людей» зараз бореться проти нечисті, яка сидить при владі. І вона переможе, адже ця сила вже встигла вийти за рамки політичної і стала всенародною. Проти Мамая весь народ, якому набридло, що на ньому робить свій капітал купка безсоромних політиків.

– Що б там не було, я й надалі контролюватиму хід цієї справи, – повідомив Олександр Шамота. – Бо це не перший випадок, коли міліція не виконує свою функцію.

До речі, Олександр Шамота та Сергій Каплін вже подали заяву до Генеральної прокуратури України, щоб та дала правову оцінку діям міліції та міського голови.

Прес-служба «Партії простих людей»


Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®