Оформлення біометричних паспортів в Україні зупинили: система зависла на першому клієнті

Новини
Наталія Сіробаб12 січня 2015 о 18:381437 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Оформлення біометричних паспортів в Україні зупинили: система зависла на першому клієнті
Стартувавши в понеділок, приймати біометричні дані для оформлення нових закордонних паспортів тимчасово припинили.

Оформлення біометричних паспортів в Україні зупинили: система зависла на першому клієнтіtsn.ua

Під час оформлення першого біометричного паспорта в Черкасах вийшло з ладу програмне забезпечення, що повністю зупинило роботу.

Про це розповів перший заступник начальника Управління ГМС в Черкаській області Володимир Уманець, йдеться на сайті finance.obozrevatel.com.

«Сьогодні ми почали приймати біометричні дані для оформлення нових закордонних паспортів, як і по всій Україні. Але одну громадянку в нас прийняли, обладнання зависло, і на цьому все», – зазначив Уманець.

«Тут збої програмного характеру. Робота зупинилася в усіх областях. У когось робота «зависла» під час обробки фотографії, у когось – під час взяття відбитків пальців тощо», – додав він.

Раніше Державна міграційна служба заявляла, що 2015 року планує видати 2,5 мільйона паспортів нового зразка. Закордонні паспорти українців при цьому залишаються чинними, їх не потрібно здавати та змінювати.

Нагадуємо, як повідомляли в Управлінні Державної міграційної служби в Полтавській області, приймати заяви на біометричні паспорти повинні були розпочати у понеділок, 12 січня.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter