Одномісячне немовля у Полтаві потребує допомоги

Новини
Ольга Матвієнко11 вересня 2014 о 15:021381 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Одномісячне немовля у Полтаві потребує допомоги
​Більше місяця маленький Мирослав Шевченко бореться за життя в полтавській лікарні.

Одномісячне немовля у Полтаві потребує допомогиОдномісячний Мирослав потребує допомоги. Фото – blog.i.ua

Батько хлопчика Олександр Шевченко звернувся за допомогою до полтавців, адже лікування дитини коштує чималих грошей. Власних коштів за місяць витратили близько 2000 доларів.

– Мій син Мирослав вже більше місяця знаходиться в реанімації і для його лікування і подальшого хірургічного втручання потрібні кошти, але нажаль мої заощадження вже майже закінчуються, – розповів Олександр.

Мирослав народився 6 серпня 2014 року і дотепер не був за межами лікарні. Перший місяць його життя проминув у дитячій міській клінічній лікарні. Лікарі діагностували в нього дефект міжпередсердної перетинки, дефект міжшлуночкової перетинки, фаза адаптації без виражених ознак порушення гемодинаміки, СН Iст. подвійна дуга аорти, правобічна постателектатична пневмонія в стадії реконвалесценції, вроджена аномалія дихальних шляхів, ДН II. гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, бульбарний синдром, судомний синдром у вигляді апное, ретинопатія серозна правого ока II-III ст., лівого ока IV-V ст, агресивна форма, вторинна дефіцитна анемія тяжкого ступеню, змішаного генезу.

Для подальшого лікування та операції Мирослава потрібно відправити до Києва, якщо вистачить на це коштів.

Кожен може зробити свій вклад у порятунок життя.

Реквізити для допомоги:

Картка ПРИВАТ БАНКУ

5168 7572 6923 5497

Отримувач: Шевченко Олександр Олексійович

Мобільний телефон тата: 0957884379

Одномісячне немовля у Полтаві потребує допомоги

Одномісячне немовля у Полтаві потребує допомоги

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter