Незабаром в Україні спростять процедуру перепланування житла

Новини
Юлія Обелець11 листопада 2014 о 11:00957 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Незабаром в Україні спростять процедуру перепланування житла
Мінрегіон створить умови, за яких люди зможуть без бюрократичних перепон здійснювати перепланування свого житла.

Незабаром українцям спростять процедуру перепланування житлаНезабаром українцям спростять процедуру перепланування житла. Фото kanzas.ua

Держава скасує необхідність отримання дозволу на перепланування чи переобладнання жилого приміщення, який зараз громадяни отримують у виконавчому комітеті місцевої ради.

Законопроект, який врегулює це питання, вже підготували в Мінрегіоні України, – повідомляють на Урядовому порталі.

Дмитро Ісаєнко, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, пояснив, що немає ніякої потреби людям отримувати дозвіл виконкому ради на перепланування свого житла, якщо воно не передбачає втручання в несучі конструкції чи інженерні системи.

– На жаль, до сьогодні діють норми застарілого житлового кодексу, які говорять про те, що такий дозвіл потрібний. Однак на рівні закону не визначено термін для видачі такого дозволу або відмови у його видачі, платність або безоплатність, вичерпний перелік підстав для відмови тощо. Ми це змінимо і створимо людям умови, за яких вони зможуть без бюрократичних перепон здійснювати перепланування свого житла, - сказав Дмитро Ісаєнко.

Він також зазначив, що Мінрегіон визначить перелік робіт, які можуть проводитися без отримання дозвільних документів та після завершення яких об’єкт не потребуватиме прийняття в експлуатацію.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter