Небайдужість як відмінна риса мережі АЗС

Новини
3 вересня 2015 о 08:00848 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Небайдужість як відмінна риса мережі АЗС
Мережа автозаправок «Автотранс» знову радує своїх клієнтів, окрім якісного пального та лояльної цінової політики, приємними подарунками.

Небайдужість як відмінна риса мережі АЗСМережа автозаправок «Автотранс» знову радує своїх клієнтів приємними подарунками, фото надані компанією "Автотранс" (5 шт.)

Цього разу з нагоди 1 вересня на провідних об’єктах мережі автовласникам, які приїхали на заправку з дітьми, дарували фірмові повітряні кульки. Подібну акцію вже проводили 1 червня цього року, і вона мала численні позитивні відгуки, саме тому керівництво підприємства вирішило повторити захід і приурочити його до Дня знань. Подарунки не були прив’язані до яких-небудь додаткових умов, для отримання достатньо було просто приїхати на АЗС, заправитись на будь-яку суму паливом або придбати товари в магазині при АЗК. Подібні акції компанії не мають якоїсь прямої фінансової мети, а спрямовані на побудову дружніх стосунків із клієнтами, що відповідає стратегії роботи з партнерами компанії «Автотранс».Небайдужість як відмінна риса мережі АЗС

Мережа автозаправок «Автотранс» відома своїми благодійними проектами. Зокрема, цього літа компанія допомогла Гадяцькому дитячому будинку у проведенні ремонту приміщень та придбала кондиціонер для Новосанжарського дитячого будинку-інтернату. У той же час компанія активно підтримує та бере участь у проектах ГО «Команда небайдужих».

Небайдужість як відмінна риса мережі АЗС

В компанії «Автотранс» переконані, що загальне благополуччя будується на діях окремих людей, спільні зусилля яких здатні вирішити будь-які проблеми та виклики.

Небайдужість як відмінна риса мережі АЗС

Компанія закликає інші підприємства, організації та пересічних громадян бути небайдужими до суспільних проблем та разом крок за кроком наводити лад у нашій країні.

Небайдужість як відмінна риса мережі АЗС

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®