На Полтавщині зріс попит на дрова серед населення

Новини
Ольга Правденко8 грудня 2014 о 13:59791 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині зріс попит на дрова серед населення
Якщо минулого року лісівники Полтавщини реалізували 45 тисяч кубометрів дров’яної деревини, то цього року – вже понад 60 тисяч кубометрів.

На Полтавщині зріс попит на дрова серед населенняФото з сайту firewood.in.ua

Таку статистику навів перший заступник начальника Полтавського обласного управління лісового й мисливського господарства Олексій Тенянко.

Попит на дрова в порівнянні з минулим роком зріс. Переважно купляє населення і не лише ті люди, які опалюють дровами, а й ті, котрі переробляють котли під тверде опалення.

– Один кубометр дров, якщо поїдете їх забирати до лісу самі, коштує від 125 до 170 гривень. Якщо хочете, щоб дрова привезли вам додому доведеться заплатити 225 гривень за кубометр, – розповів Олексій Тенянко.

Ціна на дрова для населення та підприємців різниться – 125-170 гривень для тих, хто купляє деревину, щоб опалювати власні будинку та 200-240 гривень за куб для підприємців.

– Готовий продукт для опалення – уже поколоті та пофасовані для перевезення дрова, разом із транспортними послугами коштує 530 гривень за кубічний метр, – розповіла Лілія Гнатенко, прес-секретар ПОУЛМГ.

Найбільшою популярністю користуються дрова твердолистяних порід – дуб, граб, ясен, клен. Тверда деревина має щільну структуру, тому більше віддає тепла.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter