На Полтавщині прогнозують туман: статистика ДТП та поради для водіїв

Новини
Юлія Обелець5 грудня 2014 о 10:19924 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині прогнозують туман: статистика ДТП та поради для водіїв
На території Полтавської області 5 та 6 грудня буде туманно

На Полтавщині прогнозують туман: попередження та поради для водіївНа Полтавщині прогнозують туман. Фото timer.od.uaДержавтоінспекція нагадує водіям, що під час поїздок в умовах недостатньої видимості потрібно бути уважними та обережними, суворо дотримуватися вимог Правил дорожнього руху.

При тумані відстань до об'єкту, здається в кілька разів більше, ніж є насправді. Тому при попаданні в смугу туману водіям необхідно максимально знизити швидкість і збільшити дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду, – йдеться на сайті УДАІ області..

Крім того, необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар (чи протитуманними фарами). Доцільно також відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійної ситуації. Якщо виникає необхідність зупинитися, то швидкість потрібно знижувати поступово. А при зупинці включати аварійну світлову сигналізацію.

Трішки статистики:

Згідно з даними ДАІ, минулого 2013 року в Україні:

  • через перевищення безпечної швидкості в Україні сталось 8402 ДТП (з смертельними наслідками – 1737), у Полтавській області – 258 (зі смертельними наслідками – 49);
  • порушення правил використання освітлювальними приладами – в Україні всього 63 (з смертельними наслідками – 11);
  • недодержання дистанції – в Україні 2166 (з смертельними наслідками - 170).

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter